Skip to content

2006 ROK

12 listopada na Światowej Wystawie Psów rasowych w Poznaniu zaprezentowały sie Toska i Gala. Obie dziewczyny wybiegały sobie oceny doskonałe, a Toska którą oceniał Terry Thorn z Anglii uplaspowała się na I lokacie i otrzymała CWC.

 


 

19 listopada na Międzynarodowej Wystawie w Kielcach Gala otrzymała ocenę doskolałą i lokatę II, a Toska Ocenę doskonałą, lokatę I i CWC. Sędziował Zsolt Lokodi z Rumunii. Na Ringu Głównym Toska sprawiła mi wielką niespodziankę i wywalczyła Bis Psów Użytkowych, sędziował Blaz Kavcic ze Słowenii.

 


 

23 października dotarla radosna wiadomość. Badanie GALAKTYKI w kierunku OptiGenu wypadło doskonale, Gala jest czysta (OptiGen A). Teraz czekamy już tylko na certyfikat.

23 października dotarla radosna wiadomość. Badanie GALAKTYKI w kierunku OptiGenu wypadło doskonale, Gala jest czysta (OptiGen A). Teraz czekamy już tylko na certyfikat.

 


 

15 października na wystawie w Zabrzu GALA zdobyła tytuł Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior Suka oraz wywalczyła młodzieżowy BOG. Toska wybiegała sobie ocenę doskonała, lokatę I i CWC. Sędzoiwała Żiwile Powilaitiene z Litwy.

 


 

30 września GASPAR Izomer zadebiutował na ringu wystawowym na Bundessieger w Tulln, otrzymał ocenę doskonała i II lokatę. Sędziował Zdenek Antonovic (Cz) Następnego dnia, 1 pażdziernika, na Wystawie Klubowej w LG Langenlebarn zdobył ocenę doskonałą, I lokatę oraz tytuł Jugendbester. Sędziował P.Brechtold (A) Inge, Petro Gratulacje!

 


 

24 września na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu GALAKTYKA zdobyła I lokatę z oceną doskonała. Sędziował Zygmunt Jakubowski (Pl).

 


 

W sobote, 2 września 2006 na wystawie w Częstochowie, mała Gala, w wieku niespełna 10 miesięcy wywalczyła swoj pierwszy tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie, a w porównaniu o Zwycięstwo Rasy uplasowała się na II lokacie, tuż za piękną czarną DAHLIA Black Petrs i przed czarnym Ch.ITSY BITSY Hetiw. Toska zdobyła ocenę doskonała, lok.I i CWC. Sędziowała pani Carol Coode z Anglii.

 


 

GRAFFIT Izomer

24 czerwca 2006 na Międzynarodowej Wystawie Psów rasowych w Krakowie zadebiutowały w klasie szczeniąt GRAFFIT I GALAKTYKA. Oba dzieciaki zaprezentowały się świetnie i otrzymały ocenę "Wielce Obiecujący", lokatę I oraz tytuł Najlepsze Szczenię. Ich mama wygrała swoją klasę otrzymując ocenę doskonałą, lokatę I oraz CWC. Sędziowała Anja Puumala z Finlandii.

 


 

GASPAR Izomer w wieku 8 miesięcy.

 


 

11 czerwca na Konkursach Tropowców w Bratucicach Gala (GALAKTYKA Izomer) - spisała się bardzo dzielnie i w wieku zaledwie 7 miesięcy zdała egzamin na psa tropiącego, zdobywając Dyplom I st ( 90/100pkt ) oraz 6 lokatę na 23 startujące psy.

 


 

MOON SILVER OVER IZOMER Capra

Z przyjemnością informuję, że moja Toska (MOON SILVER OVER IZOMER Capra) jako pierwsza polska suka uzyskała międzynarodowy certyfikat OptiGen A1 . Oznacza to, że żadne jej dziecko nigdy nie zachoruje na dziedziczny zanik siatkówki oka. Jestem bardzo szczęśliwa!

 


 

"TOSKA z córkami"

 

10 listopada 2005 w hodowli urodziły się biało-złote, biało-czarne i niebiesko-srebrne szczenieta z wyjątkowego skojarzenia po IntCh. MOON SILVER OVER IZOMER Capra i IntCh. ANDRON Bleper's. Wszystkie szczenięta mają już swoje nowe domki. Więcej informacji na stronie "Szczenięta"